Kontakt

Nepoužívejte prosím následující kontaktní údaje pro zasílání pro mě naprosto nezajímavých obchodních sdělení, které nesouvisí s mojí činností. E-mailovou adresu zde na sebe dávám proto, aby mě mohli kontaktovat lidé, kteří vědí proč - a ne aby si o ní nějaký spammer obohatil svoji sbírku adres. Opakované nerespektování jsem pak nucen řešit dle zákona 480/2004 Sb.

E-mail

marek@turnovec.cz

Instant messaging

Pokud jsem zrovna u počítače, můžete se mě pokusit kontaktovat pomocí služeb tzv. instant messagingu. Používám komunikační protokol XMPP alias Jabber, který sice není moc rozšířený, ale jde alespoň o otevřený standard a ne proprietární řešení jedné firmy. Kromě jiného mi ale Jabber také umožňuje být dostupný i na ICQ čísle. Raději ale používejte přímo Jabber, ICQ se v poslední době chová celkem nestabilně a existuje spousta výhrad proti jeho používání.

Pozor, toto není e-mailová adresa!
Jabber ID: mat (zavináč) njs (tečka) netlab (tečka) cz

Pozor, znovu opakuji, že JID (Jabber ID) není e-mailová adresa! Neposílejte proto na ní e-maily. Adresy protokolu XMPP/Jabber mají jen stejný tvar jako e-mailové adresy, ale nejsou to e-mailové adresy. Chcete-li se o protokolu Jabber dozvědět něco víc, navštivte třeba stránky www.jabber.cz nebo njs.netlab.cz.

ICQ UIN: 18969028

Další odkazy

Můj momentálně nejdůležitejší webový projekt, portál určený především pro studenty medicíny, se nachází na adrese www.medik.cz. S ním velmi souvisí a na něj navazují stránky wiki.medik.cz.

Neoficiální stránky města Turnova, na kterých jsem se podílel ani ne tak obsahově, ale spíše jejich naprogramováním a správou můžete najít na adrese turnov.turnovec.cz.

Stránky Nakladatelství DRAHOKAM Turnovec najdete na adrese drahokam.turnovec.cz.

Mé původní osobní stránky, které jsou však již několik let neaktualizované, naleznete tady. Postupně obsah z nich přenáším sem. Moc rychle to ale nejde. :-)